Czy puste miejsce pod otoczką piersi jest normalne?
Pod otoczką piersi, chyba od zawsze mam ,,puste'' miejsce. Od kilku lat robię USG i zawsze jest wszystko dobrze. Mam dwoje dzieci, które karmiłam piersią. Czy to normalne?

KOBIETA ponad rok temu
Jak prawidłowo dbać o swoją skórę?
O swoją skórę należy dbać niezależnie od wieku. Pielęgnacja nie musi być kosztowna czy pracochłonna. Najważniejsza jest systematyczność. Obejrzyj film i dowiedz się, jak prawidłowo dbać o skórę.
Witam serdecznie.
Budowa i uksztaltowanie piersi może różnić się indywidualnie. Jeżeli lekarz nie znajduje w badaniu palpacyjnym nieprawidłowości, podobnie w badaniu USG myślę, że należy przyjąć, że taka jest Pani uroda.
Proszę nie zapominać o regularnych wizytach kontrolnych u ginekologa, a także samobadaniu piersi.
Pozdrawiam serdecznie