Czy seks będzie mi kiedyś sprawiał przyjemność?

Witam, mam 20 lat i od 7 mies.uprawiam seks z narzeczonym, który jest moim pierwszym. Z początku odczuwałam jedynie ból ale byłam dziewicą więc uznałam, że zanim się 'dopasujemy' do siebie może to chwilę potrwać, ale tygodnie mijały...Ból zmalał z czasem przeszedł ale zamiast niego przyszła nicość. Nic nie czuję podczas stosunku. Chyba tylko raz odczuwałam coś dziwnego co uznałam, że może być dobrą oznaką, ale i tak nic. Czy jest szansa, że kiedyś stosunki będą sprawiały mi przyjemność?

Ból przy stosunku nie jest niestety rzadkością. Polecam najpierw wizytę u ginekologa, aby wykluczyć jakiekolwiek przyczyny biologiczne. Polecam poszukanie ginekologa, który jest jednocześnie seksuologiem - bo jeśli wykluczy przyczyny organiczne - będzie mógł pomóc w zakresie problemu jakim jest Dyspareunia nieorganiczna (proszę poszukać w google).
Podsumowując - to jest do wyleczenia, ale trzeba nie da się tego zrobić bez wizyty u specjalisty.

Witam. Kobiecy orgazm to najczęściej sprawa bardziej skomplikowana niż męski.Czasami trzeba sporo czasu aby nauczyć się go doświadczać. Proponuję spróbować wydłużyć grę wstępną przed stosunkiem oraz wzbogacić samą penetrację o równoczesną stymulację łechtaczki dłonią- Pani lub partnera. Jeżeli te metody w perspektywie kilku tygodni nic nie zmienią w Pani odczuciach, warto wybrać się do seksuologa- psychologa lub lekarza w celu wykonania pełnej diagnostyki a następnie leczenia opisanego problemu. Efekt w postaci zwiększenia satysfakcji seksualnej jest jak najbardziej możliwy do osiągnięcia.