Czy taki wynik oznacza zakażenie tą bakterią?

Witam.Obecnie jestem w 11 tygodniu ciążę i miałam robione badanie na texoplazmoza gondi-p/c IgG (X41) której wynik to obecne 70,480 IU/ml,texoplazmoza gondi-p/c IgM (X45) nieobecne 0,26 Index.Czy taki wynik oznacza zakażenie tą bakterią i czy jest powodem do zmartwień? Proszę o odpowiedź ponieważ mój lekarz nic mi nie wyjaśnił.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik sugeruje dawniejsze zakażenie. Lecz aby dokładnie sie wypowiedziec konieczne jest oznaczenie awidnosci przeciwciał.