Czy takie spojrzenie oznacza, że dziewczyna podoba się mojemu facetowi?

Witam ! Mam faceta któremu nie ufam ponieważ często był w towarzystwie innej dziewczyny, chodził za nią, zaczepial ja a nawet kiedyś powiedział mi że jest ładna. Powiedziałam mu co i tym myślę i ze sobie czegoś takiego nie życzę na co on odparł ze chciał byc tylko miły ponieważ lubi ja jako koleżankę ale mu się nie podoba i by się nie dogadywali. Ale dla mnie to zupełnie coś innego, on ma też inne kolazanki i tak nigdy z nimi nie robił. Jeden dzień temu po zajęciach ubieralam się i mieliśmy iść na autobus, ścieżka na przystanek to droga która zawsze idzie ta dziewczyna, kiedyś z nią chodziliśmy ale ja powiedziałam że jej nie lubię i nie chce mieć z nią kontaktu, i kiedy się szykowalismy w tym samym czasie robiła to ta dziewczyna i spogladal na nią. Szczerze bałam się bo byliśmy w tym samym czasie żeby iść ta sama droga i mogła się dołączyć, potem jak już siedzialam z nim na przystanku ona szła i znów się raz patrzyl na mnie raz na nią ale był to bardziej wzrok niepewność cos w tym stylu. Ja już sama nie wiem czy ta sytuacja wynikała z tego że może nie wiedział jak sie zachować w stosunku do niej jak szliśmy ta sama ścieżka czy to coś oznacza więcej np ze mu się podoba ?

Witam,

jeśli prawdą jest, że dziewczyna jest ładna i podoba się chłopcom? Co - w związku z tym? Całe życie będzie Pani unikać ładnych dziewczyn? Nie określa Pani tego, co Pani czuje, swoich emocji, tj.; strach, złość -zazdrość, to dotyczy Pani przemyśleń, mogą być prawdziwe, jeśli chłopiec rzeczywiście rozgląda się za innymi dziewczynami, wskazana jest szczera rozmowa z chłopakiem -proszę dopytać czego brakuje w tej relacji, którą stworzył z Panią? Proszę porozmawiać o swoich obawach, o tym - co Pani czuje? Proszę rozważyć wsparcie specjalistyczne dla siebie psychologiczno/psychoterapeutyczne.
Pozdrawiam serdecznie