Czy wziąć dziś znów ten lek?

Witam, Lekarz przepisał mi lek neosine. Nie wiedziałam i wzięłam wczoraj 1 tabletkę neosine (na wieczór) i 4 i witaminy c. Dzisiaj 3 tabletki witaminy c i 2 tabletki Neosine (rano i w południe) Czy to może mi zaszkodzić? Czy wziąć dzisiaj Neosine wieczorem?

Raczej nie zaszkodzi. Proszę pamiętać, że nadużywanie witaminy C również niesie ze sobą ryzyko działań niepożądanych. Neosine należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, bądź informacją zawartą w ulotce.