Czym jest przyspieszony rytm serca i duszności u ośmiolatki?

Witam. Mam 8 letnia corke, ktora od roku skarzy sie na duszności i na przyspieszony rytm serca.Potrafi siedziec i co jakis czas robic glebokie oddechy.Tak jakby brakowalo jej powietrza.Boli ja w klatce piersiowej gdy biega.I strasznie sie poci.Zapach jest bardzo intensywny. Stopy i pod pachami maja zapach jak u starszego mezczyzny. Rano bierze prysznic a wieczorem musze ja kapac. I tak codziennie.Co to moze byc? Gdzie sie z tym udac?Bylam u 3 lekarzy.Twierdza ze wyrosnie.

Lek. Tomasz Budlewski

ew wskazana konsultacja lekarza kardiologa dziecięcego i endokrynologa dziecięcego.