Czym wzmocnić odporność u 6-letniej córki?

Moja córka, 6 lat, ma osłabiona odporność, czym ją wzmocnić? Podaję jej Wit D, probiotyki ponieważ często choruje. Ostatnio w okresie świątecznym miała ospe, po około dwóch tygodniach zapalenie oskrzeli, teraz jest przeziębiona. Córka chętnie je owoce ale niestety warzyw już nie za bardzo. Proszę o jakąś radę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę zadbać o zbilansowana dietę córki, spróbować ,,przemycać" w pomysłowy sposób warzywa do diety. Pozdrawiam.