Dlaczego dziecko tak bardzo mało je?

moja wnuczka bardzo mało je. obiad jeden mały ziemniak z masełkiem.mięska do ust nie weżmie, chlebek z masełkiem. ma 7lat waga łapie normę. dom normalny bez nałogów.pewnego razu podczas obiadu /a na obiad był kurczak/tatusiu cz ty wierz że na obiad jesz ciało z kurczaka. proszę o poradę

Dzień dobry,

niestety podała Pani zbyt mało informacji aby móc rzetelnie ocenić czy ilość spożywanego pokarmu przez wnuczkę jest prawidłowy.

Proszę się zgłosić do dietetyka, który po dokładnym zapoznaniu się z jadłospisem dziecka będzie w stanie udzielić porady.

Pozdrawiam