Dlaczego mąż daje mi do zrozumienia, że jestem brzydka?

Dlaczego mąż cały czas daje mi do zrozumienia że jestem brzydka przypomina mi cały czas ze jestem brzydka i że nikt mnie nie zechce nigdy. Dlatego mi to mówi bo ponieważ jest zazdrosny czy to prawda i czy może mąż mnie uważa że jestem brzydka

Dzień dobry,
Niezależnie od tego jak Pani wygląda mąż nie powinien ranić Pani w ten sposób. Bardzo zaciekawiło mnie sformułowanie w Pani wypowiedzi, że mąż mówi Pani że nikt Pani nigdy nie zechce. Po pierwsze jest już Pani zajęta a po drugie on Panią zechciał. Nie jestem wstanie tego określić, dlaczego Pani mąż tak mówi o Pani. Pani urody również nie ocenię, gdyż nie widziałam Pani, piękny - brzydki to subiektywna ocena oraz nie jestem mężczyzną by obiektywnie ocenić, co podoba się płci przeciwnej. Zastanawia mnie to, co Pani sama myśli o swoim wyglądzie oraz co myślą inne osoby z Pani otoczenia. Pani mąż nie jest jedyną osobą, która jest wstanie wypowiedzieć się na ten temat. W tej sytuacji rozwiązaniem jest szczera rozmowa i danie mu do zrozumienia, że sprawia Pani przykrość. Z pewnością przynajmniej na początku związku musiała mu się Pani podobać, bo wybrał Panią spośród innych kobiet. Najważniejsze żeby to Pani dobrze czuła się ze swoim wyglądem i jeśli tak jest to wszystko jest w porządku. Mam nadzieję, że ta brzydka praktyka ze strony Pani męża się skończy i tego też Pani życzę.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/