Dlaczego przy przełykaniu strzela mi w uszach?

Witam dłuszy czas przy przelykaniu śliny strzela mi w uszach trochę się boje iść do lekarza czy mugłby mi kotoś powiedzieć pbrzebieg takiego leczenia?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. sądzę że wskazana będzie wizyta u lekarza laryngologa.