Dlaczego ślad po laserowym zabiegu nie zniknął?

4 miesiące temu wykonano u mnie zabieg laserowy na bliznę w celu jej zniwelowania.od tego czasu ślad po laserze nie zniknął - pozostał czerwony kwadracik po strzale lasera. Czy jest szansa, że ślad zniknie i skóra wróci do stanu sprzed zabiegu? Lekarz prowadzący twierdzi, że czerwony kolor to znak, że skóra się przebudowuje.

Dzień dobry, jeden zabieg nie z spowoduje całkowitego zaniku blizny. Ślad po laserze powinna Pani skonsultować z lekarzem, który zabieg wykonał i poinformować lekarza, ze jest Pani zaniepokojona tym faktem. Moim zdaniem nie powinni to mieć miejsca.

Pozdrawiam serdecznie