Dlaczego śni mi się były chłopak?

Od jakiegoś czasu śni mi sie codziennie chłopak, który mnie kiedyś zranił. Nie wyszło mu ostatnio z inna dziewczyna i gdy sie o tym dowiedziałam, to cały czas śni mi sie po nocach i to w różnych sytuacjach, ze chce do mnie wroicic, ze chce sie ze mną przyjaźnić, podrywa mnie, itd. Nie daje mi to spokoju i bardzo chciałabym wiedzieć o co w tym chodzi. Dziękuje, Natalia

Sny są spontaniczną aktywnością mózgu, której treść często związana jest z tym co akurat przeżywamy lub co ma duży ładunek emocjonalny. Często jednak sny nie stanowią bezpośredniej odpowiedzi. W tym sensie warto przemyśleć swój stosunek emocjonalny do tego chłopaka i uczucia, które wiążą się z nim obecnie. Być może, gdy dowiedziała się Pani o rozstaniu pojawiły się nowe nadzieje, żal lub wręcz przeciwnie- satysfakcja. Pojawiające się sny o tej tematyce zatem mogą mówić, że to rozstanie nie jest Pani obojętne i wpływa na Pani przeżywanie. Pani najlepiej będzie wiedziała, co dla Pani znaczą.

Dzień Dobry Pani Natalio,

Odpowiadając na Pani pytanie... to, o czym myślimy przyciągamy, co ma (często) swoje odzwierciedlenie, w treściach sennych.

Z przesłaniem dla Pani tylko radości i pięknego czasu,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605