Dlaczego tak bardzo boję się ciąży?

Witam. mam taki problem, bardzo boje sie ciazy. a mianowicie: poszlam sie wczoraj myc i dalam tam palca. boje sie ze cos na nim moglam miec (bylam w domu od 2h sama) nie dotykalam zadnego chlopaka ani nic, ale boje sie ze jakis przedmiot mogl byc z tego brudny a ja na przyklad go dotknelam. drugi cykl od odst,tabletek..prosz eo pomoc.. najbardziejdni plodne chyba

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Szansa na zajście w ciążę w taki sposób jest znikoma.