Długotrwały i piekący ból pośladka

witam, od 2 m-cy boli mnie jeden pośladek, ból nie promieniuje do nogi, jest ciągły, piekący i nie ustaje po żadnych tabletkach p/bólowych (paracetamol, diclofenak, obecnie Xefo Rapid 8 mg 2x), ból nasila się przy siedzeniu, podczas leżenia łagodny, chociaż przy dotknięciu boli mięsień pośladkowy, nie było żadnego urazu,

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się d neurologa oraz wykonać badanie kręgosłupa.