Dodatkowe skurcze a nerwica

Witam,wielokrotnie zrobiłam ekg,ech i holtera i skurcz dodatkowe pojawiają się w holterze.Od kilku dni ma właściwie przez cały czas z przerwami.Kardiolodzy mówią,że to nerwica i mam się nie przejmować,ale jest to b. irytujące.Biorę stale Lokren 10,letrox 0,75 ponieważ jestem po opoeracji tarczycy 19 lat.Czy powinnam udać się do psychiatry,żeby mnie wyciszył?

Witam,

z Pani opisu wynika, ze niełatwo Pani nie przejmować się swoimi objawami. Zachęcam Panią do spotkania z psychoterapeutą, który pomoże dotrzeć do tego co jest powodem objawy, wspólnie też wypracujecie sposoby na poradzenie sobie z nim.

Pozdrawiam
Ewa Czernik