Drętwienia i mrowienia a uraz dysku

mam 1 sztywny kciuk a 2 blokuje się ,obydwa bardzo bolą ,bolą Mnie również łokcie.4 m-ce temu wszystko się zaczęło kiedy podczas pracy strzeliło mi w okolicach dysku zaczęły mi drętwieć plecy ,ręce ,bolą biodra Proszę o poradę :Maria

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zwyrodnieniowe, przeciążeniowe, zapalne, autoimmunologiczne. W celu wyjaśnienia przyczyny i postawienia konkretnej diagnozy proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze dokładny wywiad oraz Panią zbada.