Drżenie kciuka u 19-latka

Witam mam problem z drganiem mojego kciuka nie wiem jak to wytłumaczyć mój kciuk od 2 tygodni od czasu do czasu prawie codziennie przez jakieś chwile zaczyna drgać tak jak ręce jak się człowiek bardzo denerwuje tylko ja się prawie wgl. nie stresuje i nie wiem o co chodzi może coś mi się stało z nerwem co to może być i do kogo pujść najlepiej ? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.