Duży guzek w okolicy odbytu

witam mam poazny problem w okolichach odbytu pojawil sie duzy guzek ktory piecze kuje i boli jest duzych rozmiarow nie wiem co to moze byc prosze o pomoc i o sposob leczenia z gory dziekuje mieszkam obecnie za granica dlatego kontakt z lekarzem mam utrudniony prosze o odpowiedz dziekuje kamil

To zapewne wykrzepiały żylak odbytu. Taki żylak wymaga zastosowania leków dostępnych na receptę, więc nie pomogę Panu. Poza tym trzeba sprawdzić bezpośrednio czy to rzeczywiście żylak, a nie coś innego, aby włączyć odpowiednie leczenie. Niestety nie ma Pan wyjścia tylko trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.