Endometrioza a starania o ciążę przez 30-latkę

Witam Serdecznie. Mam problem. Mam stwierdzoną endometriozę lecz pomimo tego mam juz 2 dzieci w wieku 6 i 3 lat. Chcemy mieć jeszcze 1 dziecko staramy się . Jestem po 2 miesięcznej kuracji visanne wcześniej dupastion. Okres po odstawieniu tabletek był od 16-23.07 i teraz znowu krwawię od 26.07. w tym czasie kochaliśmy sie bez zabezpieczeń. Może Pani mi coś doradzi.? dodam jestem teraz na urlopie:)

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli występuję nadal krwawienie konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.