Guzki pod skórą na czole

Witam wyleczyłem trądzik izotekiem przed kuracją wyskoczyły mi 3 guzy na czole które izo nie wyleczył i mam je od 3 lat są twarde jakby implant pod skórą jezeli je rozmasuje to spłaszczają sie do poziomu skóry i są nie widoczne ale wracają do poprzedniego stanu po kilkunastu minutach, na poczatku były czerwone i bolące pozniej zrobiły sie koloru skóry i nie bolą z jednego raz udało sie wycisnąc rope gdy jeszcze byly swieze i troche zmalaly ale nadal są co to moze byc i jak to usunąć

Witam! Opisane zmiany mogą być otorbionymi zbiornikami ropy, powstałymi w następstwie zmian trądzikowych. Proszę zgłosić się do dermatologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zdecyduje, czy zmiany należy usuwać.