Ile czasu musi minąć między jedną operacja a drugą?

witam ile czasu musi minac miedzy jadna a druga operacja gdyz operacje zylaka iala 3 10 2014 a na 23 10 2014 mam wyznaczona operacje woreczka zolciowego czy to nie za wczesnie

Witam. Bywa iż operujemy pacjentów codziennie, gdy sytuacja tego wymaga. 3 tygodnie przerwy powinno wystarczyć, jednak zdecyduje anestezjolog i internista kwalifikujący do znieczulenia.