Infekcja intymna i zaczerwienione wargi sromowe

Przebylam infekcje intymna. Dostalam 2 antybiotyki; klindamycyna i metronidazol dopochwowo. Wiekszosc objawow przeszlo, to znaczy nie mam juz upławów. Jednak moje wargi sromowe sa nadal zaczerwienione (oraz jakby widac gruczoly, takie biale kropki) oraz czasem czuje taka suchosc-dyskonfort w okolicach warg sromowych. Byłam testowana na klamydie, rzesistkowice i rzeżączke, jednak wszystkie wyniki byly negatywne. Czy takie objawy moga byc przez zachwianie flory bakteryjnej? Co moge zrobic jeszcze?

Lek. Tomasz Budlewski

A. Ze przyjmowane były probiotyki? Proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.