Jak interpretować wyniki badania mózgu u 63-letniej kobiety?

pogłębienie rowków w obrębie mózgu i móżdżku z niewielkim poszerzeniem przestrzeni płynowych przymózgowych na wysokości płatów czołowych . W sąsiedztwie rogów czołowych komór bocznych i przyzakrętowo widoczne obszary o podwyższonej intensywności sygnału demielinizacyjne wielkości 4 mm.Zwapnienia w rzucie jąder podkorowych.Zmniejszenie powietrzności wyrostków sutkowych obustronnie-co to oznacza?

Lek. Michał Lenard

Wynik wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe związane z wiekiem. Powinien byc oceniony przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!