jak leczyć czerwono-brązowe przebarwienia w okolicy intymnej?

Witam, od dłuższego czasu mam problem z czerwono-brązowymi przebarwieniami w okolicach intymnych. Nie pamiętam kiedy się pojawiły ale było to dawno. Skóra w tym miejscu zdaje się być gładsza niż normalnie, nie boli, nie swędzi - jednym słowem nie ma innego wpływu jak tylko estetyczny. Tutaj moje pytanie - czy to normalne? Czy istnieją metody na pozbycie się tych zmian? Dodaję link ze zdjęciem. Z góry dziękuję za odpowiedź :) https://imgur.com/0oPrKw6

Lek. Michał Lenard

Pana objawy nie wydają się niepokojące, ale warto udać się do lekarza rodzinnego, który oceni zmiany i w razie potrzeby skieruje Pana do specjalisty. Pozdrawiam!