Jak leczyć naczynka na skórze?

Witam miałem 3 lata temu zabiek laserowy na karku zamykania naczynek problem kasy taki że ten zabieg nic nie pomógł a nawet zaszkodził skóra skóra wygląda nie naturalnie źle albo brzydko jest mocno zaczerwieniona purpurowa a nawet fioletowa podatna na podrażnienia i czynniki zewnętrzne wiatr mróz słońce próbowałem już wielu sposobów żaden dermatolog w Białymstoku nie potrafi mi pomóc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się dolekarza chirurga naczyniowego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. lub poszukać innego dermatologa, być pracownika uczelni medycznych.