Jak mogę interpretować wyniki prób wątrobowych?

Dzień dobry, bardzo proszę o interpretację wyniku prób wątrobowych. Bilirubina całkowita: 0,44 (0,00-1,20), ALT: 9,7 (0,0-33,0), AST: 16,4 (0,0-32,0), Fosfataza zasadowa: 58,60 (35,00-104,00), GGTP: 12,6 (6,0-42,0). Rozumiem, że wyniki mieszczą się w normie, jednak AST jest wyższe, niż ALT (nie jestem pewna, jak rozumieć "AST/ALT <1"). Czy jest to powód do niepokoju? Badania zostały wykonane kontrolnie, gdyż 2 lata temu zostałam dawcą fragmentu wątroby.

Wszystkie wyniki badań są prawidłowe i nie ma powodu do niepokoju. Proporcja aktywności AST do ALT ma tylko znacznie w przypadku znacznego przekroczenia w tym zakresie norm.