Jak najskuteczniej zatrzymać produkcję mleka?

Moje dziecko ma juz 8 miesięcy i chciałabym przestać karmić piersią,właściwie jestem zmuszona przez moją chorobe(egzyme),tak ostatnio mi sie nasiliło :/Jak najskuteczniej zatrzymać produkcję mleka?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Istnieją leki mające takie działanie. Niemniej jednak należałoby zgłosić się do lekarza. Powolne odstawienie od piersi także powoduje zmniejszenie wydzielania pokarmu.