Jak pomoc 72-latce z rakiem jelita grubego, która ma przeżuty?

Witam jeżeli moja babcia 72 lata ma raka jelita grubego i przerzuty oraz jest to tryb zawansowany co robić proszę o odpowiedź jest to dla mnie bardzo ważne???

Lek. Paweł Szadkowski

Leczenie zależy od stopnia zaawansowania choroby nowotworowej oraz chorób towarzyszących. Najlepiej z tym pytaniem udać się do lekarza prowadzącego.