Jak rozpoznać, kiedy mam dni płodne?

Witam,
mam 29 lat, nie miałam okresu 6 tygodni, myślałam, że jestem w ciąży, ale testy były negatywne, okres dostałam 23 października i trwał 4 dni od tamtego momentu przez cały tydzień współżyłam z mężem, nie wiem, kiedy mam dni płodne.
Od seksu minęło zaledwie 2 dni i proszę o pomoc, czy mogę być w ciąży, a dziś zauważyłam, że u góry strasznie mnie bolą piersi.
Proszę o odpowiedź

Witam,
Jeżeli test wykonany został po 15 dniach od stosunku, to jego wynik najprawdopodobniej był wiarygodny. Prawdopodobnie więc nie zaszła Pani wcześniej w ciążę. Natomiast, jeżeli od ostatniego stosunku minęły zaledwie 2 dni, to w tak krótkim czasie od potencjalnego zapłodnienia ciąża nie powoduje jeszcze żadnych objawów.
Dla upewnienia, zalecam wykonanie testu ciążowego w pierwszym dniu najbliższej spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam