Jak wygładzić blizny po ospie u rocznej córki?

Witam, mam pytanie moja niespełna roczna córka przechodziła dosc ciezko ospe, miala zapalenie skory, hospitalizowana, bable doslowanie wszedzie. Teraz po około pol roku zostaly jej blizny, najwieksze są na plecach - zakrywaja niemal cała górną część ciała. Czy są jakieś metody aby te blizny wygładzić? tak żeby nie było ich aż tak bardzo widać. Czy zabiegi w tym wieku są w ogóle możliwe? czym mogę poratować skórę dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zacząć od maści dostępnych w aptece. Są takie specjalne na blizny, wybór jest bardzo duży to już zależy od Pani preferencji.