Jak wykonuje się rezonans magnetyczny głowy u 7-miesięcznego dziecka?

Witam,moja córka ma 7 miesiecy musi mieć zrobiony rezonans głowy nie wiemczy corka jest na cos uczulona czy w szpitalu to sprawdza?, jak takie dziecko zostaje uspane,ile trwa badanie,jaki lek zostaje podany,czy dziecko może sie nie wybudzić po badaniu? prosze o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Przed podaniem znieczulenia anestezjolog przepowadza szczególowy wywiad aby sprawdzic czy mozna bezpiecznie znieczulic dziecko, wtedy również może Pani zapytac o wszytsko co chce wiedzieć.