Jak zwiększyć wagę u 20-latki?

Dzień dobry Chciałabym przytyć ok 10 kg. Mam 20 lat, ważę 54 kg i mam 175 cm wzrostu. Jestem wegetarianką a od 3 tygodni jem 2 razy w tygodniu rybę. Przed moim problemem ważyłam ok 64-63 kg. I to mi pasowało. Od ok półtorej roku a może i wiecej nie jem normalnie. To znaczy, muszę zmuszać się do prawie każdego posiłku. Szczególnie do śniadania. Czuję że jestem głodna ale nie mogę jeść. Czuję że mam z tym problem. Wydaję mi się że to przez stres a ostatnio mam go dużo. Ogólnie jestem zdrowa, zawsze miałam bardzo dobre wyniki krwi. Czy to faktycznie stres czy może coś innego? Co zrobić? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego, który Panią zbada, zleci podstawowe badania i poszuka przyczyny Pani objawów. W razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty, lub zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!