Jaka jest różnica pomiędzy preparatami Infolic?

Witam serdecznie. Pije inofolic do rozpuszczenia w wodzie. W ostatnim czasie zaowazylam na Internecie że jest takie coś jak Inofolic combi i moje pytanie brzmi czy to jest to samo tylko formą podania jesr inna czy różnią się od siebie? Przyznam szczeże że cenowo lepiej wychodzi to combi dlatego się zastanawiam jaka jest różnica . Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Witam
Można stosować zamiennie prepraty, ponieważ składem się praktycznie nie różnią jedynie postacią farmaceutyczną: proszek lub kapsułki
Pozdrawiam