Jaka może być przyczyna poronień u 32-latki?

Witam mam 4 cudnych dzieci..... W lutym 2017roku poroniłam w 9 tygodniu swoją piątą ciąże a w grudniu następną... Nie mogę pojąć dlaczego poprzednie ciąże donosiłam bez problemu a teraz już 2 razy poroniłam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Szacuje się, że co 3 kobieta, która zachodzi w ciążę, traci ją, często nawet o tym nie wiedząc. Aby stwierdzić poronienia nawykowe muszą wystąpić 3 następujące po sobie poronienia samoistne. Wiele jest przyczyn tego stanu, dlatego najlepiej jest zgłosić się do swojego ginekologa i opowiedzieć mu o swoich dolegliwościach.