Karmienie niemowlaka Bebilonem Hom

Mam pytanie moj synek jest wcześniakiem karmiony bebilonem hom od dwuch tygodni ma problem z robieniem kupki brzuszek go boli aż mu pempuś wysadziło masuje mu brzuszek podaje kropelki sab-simplex oraz dikoflor, butelke anty kolkową i nic -niewielkie zmiany co robic

Proszę podać mu Delikol, to enzym pomagający trawc mleko a jeśli to nie pomoże to Bebilon Pepti. A może to problemy z napięciem mięśniowym , wtedy też napina się i płacze , pręży,