Kiedy mogę spodziewać się kolejnej miesiączki?

Witam, keidy moge spodziewać się kolejnej miesiączki? 19.01 19.02 19.03 16.04 10.05 ( 19.05 wizyta u ginekologa, stwierdził że jestem już po owulacji) 5.06 Lipiec? kiedy m,oge się spodziewac okresu? 21 .06 miałam tam wilgoptno, był śluz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie powinno już wystąpić. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.