Krew w moczu po uderzeniu w nerkę

Dobry wieczor Chcialam sie zapytac bo moja babcia zostala uderzona w nerke i wyniki jej zle wyszly czyli krew w moczu i przeswietlenie miala ale tylko wyszlo ze opite ma co to moze oznaczac czy cos zlego czy nie musi dziekuje za odpowiedz pozdrawiam.

Witam!
Po uderzeniu w nerkę może występować przejściowy krwiomocz, nie jest to szczególnie niepokojące. Stan Babci pozostaje do oceny przez Lekarza Prowadzącego, który może porównać: prześwietlenie, stan ogólny oraz inne wyniki badań.