Krew z odbytu a stres

Podczas podcierania na papierze toaletowym znajduję drobne slady krwi. Rzadko, ale odczuwam szczypanie przy okolicach odbytu. Wypróżnianie nic nie boli, przebiega normalnie. Dodam, że mam tak od ponad 2 tygodni, nie wiem czy to ma wpływ, ale ostatnio towarzyszy mi duży stres oraz nieregularny tryb życia, spanie po kilka godzin. Nie śpię tak dobrze jak kiedyś, mam mniejszy apetyt i wstaję wcześniej niż zwykle. Czasem odczuwam niewielkie bóle brzucha. Czy to coś poważnego

Aleksander Ropielewski

Należy zgłosić się do lekarza, najpewniej są to żylaki odbytu jednak wymaga to potwierdzenia w badaniu i rozpoczęcie ew. terapii.