Krosta, pryszcz na penisie - zaraziłem się czymś?

Witam, mam taki problem - 2,5 tygodnia temu w miejscu, gdzie zaczyna się penis, mniej więcej 1cm od brzucha pojawił mi się taki pryszcz, w sumie nic w środku nie było widać, żeby tam się coś białego robiił. Pryszcz zrobił się wypukły, próbowałem to wycisnąć, poleciało coś jasnożółtego i w sumie oprócz tego normalna krew. Skóra w tym miejscu jest twarda, jakby coś pod nią było, ale nic się z tym nie dzieje, (zrobił się strup), miejsce to jest lekko zaczerwienione. Mam to już 2,5 tygodnia i nie chce zniknąć, troszkę brzydko to wygląda i martwi mnie to, że mam to juź tyle czasu i nie znika, nie wiem, co się dzieje. Proszę o pomoc - czy to zwykły pryszcz, czy zaraziłem się czymś? Mogę prywatnie wysłać zdjęcie, ale nie będę go upubliczniał.
ponad rok temu

Witaj,

Twój problem - mimo dosyć wyczerpującego opisu - nie jest możliwy do zdiagnozowania na odległość. Wszelkie wykwity, zwłaszcza w miejscach intymnych powinny być konsultowane ze specjalistą. Zalecam więc kontakt z lekarzem dermatologiem.

Pozdrawiam