Mała wypukłość w kąciku lewego oka

Dwa miesiące temu zauważyłem w kąciku lewego oka od strony skroni małą wypukłość wielkości grochu. Opuchnieta jest również powieka Czasami oko łzawi i piecze. Lekarz przepisał maść do smarowania na powiekę. Bezskitku

Szanowny Panie, zapewne jest to jęczmień. Jeśli leczenie nie przynosi skutku to należy je zmienić, proponuję więc kolejną wizytę u lekarza. Serdecznie pozdrawiam