Meszek na ciele po hormonoterapii

Witam zaczełam brać tabletki anty. w wieku 19 lat przez pierwszy rok brałam syndii 35, następnie lekarz zmienił mi na cilest. Na poczatku wszystko bylo ok ale jakos po 3 latach stosowania zaczał pokazywać mi sie meszek na całym ciele a najbardziej na brzuchu i piersiach, jest on dość mocno widoczny bo owłosienie jest koloru mysiego.Czy przez tabletki pojawił mi sie meszek??? czy powinnam całkowicie przestac brac tabletki?? czy moze po odstawieniu bedzie jeszcze gorzej. prosze o poradę

Witam. Opisane objawy mogą być skutkiem działań niepożądanych tabletek. Sugeruję zamianę dotychczas stosowanego preparaty na inny - o odmiennym profilu działania.