Możliwość badań u endokrynologa po odstawieniu tabletek

Z powodu nadmiernego owłosienia brałam przez 2 lata verospiron, miałam podwyższony poziom androstendionu, jednak niedawno z innych powodów zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne i odstawiłam verospiron. Poziom androstendionu sie unormował jednak chciałabym odstawić tabletki antykoncepcyjne czy moge to teraz zrobić a dopiero za około miesiąc zrobić badania i pójść do ginekologa i endokrynologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa najlepiej ze specjalizacją endokrynologa. Po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.