Miękkie zgrubienie na wewnętrznej stronie uda między kroczem a wejściem do pochwy

Zaobserwowalam wczoraj miekkiego guza lub zgrubienie na wewnetrznej stronie lewego uda miedzy kroczem a wejsciem do pochwy. Delikatnie bolesny, miekki w dotyku, ruchomy. Dzis rano guz sie przesunal i jest teraz pod lewa warga sromowa wieksza, miejsce to jest opuchniete ale nie zaczerwienione. Wielkosc duzego ziarna fasoli, dosc ciezko okrwslic dokladnie bo jest to wyczuwalne pod skora.krostki i pryszce znam bo juz mialam wiec to nie to. Mialam tydzien temu hemoroida i mam problem z pecherzem

Aleksander Ropielewski

Ciężko bez przeprowadzenia badania i zobaczenia zmiany odpowiedzieć czym ona faktycznie jest. Może to być powiększony węzeł chłonny, lub powiększony gruczoł Bartholina. Każde z rozpoznań wiąże się z innym leczeniem i postępowaniem. Sugeruję kontakt z ginekologiem.