Mieszane uczucia w związku

Co to są mieszane uczucia?/ Mój chłopak ma takie uczucia do mnie i tu nie chodzi czy kocha czy nie kocha ..Powiedział mi że jest ze mną by sprawdzic czy do siebie pasujemy no na tym polega związek bardzo dobrze sie poznac..Spotykamy się 8 miesiecy znam jego rodziców rodzenstwo ciotki ...Czy mam sie oddalic od niego on pisze ze mną na gg wysyła buziaki..

Witam,
to, o co chodziło Pani partnerowi, kiedy tak mówił wie tylko on sam. Proszę z nim szczerze porozmawiać i poprosić o wyjaśnienie. Niech się Pani też zastanowi jak Pani jest w tym związku, czy taki układ Pani odpowiada.
Pozdrawiam.

Warto szczerze porozmawiać, dopytać chłopaka, co dokładnie dla niego oznaczają "mieszane uczucia", jakie ma oczekiwania wobec Pani itp. Wspólna rozmowa o emocjach, realizacji w związku, potrzebach i oczekiwaniach może przynieść nie tylko wiedze, ale także możliwość zmiany i budowania coraz silniejszej więzi.