Mogę poddać się operacji usunięcia kamieni na woreczku żółciowym?

Moja mam przeszła w latem ubiegłego roku operację wycięcia guza piersi i jest również po brachyterapii. Podczas operacji wycięcia guza nastąpiły problemy z intubacja. Czy wobec tego wszystkiego może się poddać operacji usunięcia kamieni na woreczku zolciowym?

Lek. Paweł Szadkowski

Obie te operacje nie mają raczej ze sobą związku. O wskazaniach do usunięcia operacyjnego powinien zdecydować lekarz prowadzący, a o możliwości przeprowadzenia znieczulenia anestezjolog. Problemy z intubacją mogły się pojawić, ale nie jest zasadą, że wystąpią przy kolejnej operacji.