Na co wskazują moje wyniki glukozy i insuliny?

Dzień dobry, Bardzo proszę o ocenę wyników badania glukozy i insuliny po obciążeniu 75g. glukozy. Poniżej wyniki: glukoza- na czczo:86, po 1h :174,6, po 2h: 118,6 insulina- na czczo: 5,9, po 1h:49,1, po 2h:40,4. Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki powod badania ? Ciąża ? W zależności taka będzie interpretacja