Na co wskazuje to brązowe krwawienie z dróg rodnych?

Witam czy przy połowie mogę mieć brązowa wydzielinę wkładając palce całe wyjmuje bracowe i straszny zapach gnijącego mięsa lub ciężko określić kupy..też proszę mi powiedzieć bo nie jestem pewna czy usunęłam tampona czy to może też być spowodowane mam wizytę ginekologiczna za 3 dni ale ten brązowy wyciek ktury jest mnie przeraża .cytologię mam bardzo dobra.
KOBIETA, 39 LAT 7 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

mamy nadzieję, że sytuacja, którą Pani opisywała, już się wyjaśniła. Brązowe krwawienia z dróg rodnych o tak nieprzyjemnym zapachu są niepokojące i wymagają konsultacji z ginekologiem.

Zapach zepsutego mięsa z pochwy może być wyczuwalny podczas menstruacji, gdy kobieta zapomni o wymianie środków higienicznych. Wspomina jednak Pani, że sytuacja miała miejsce w połowie cyklu miesiączkowego, więc nie bardzo rozumiemy, dlaczego miałaby Pani stosować tampony. Najprawdopodobniej doszło do infekcji. Proszę stosować się do zaleceń ginekologa.

O tym, co może oznaczać nieprzyjemny zapach z pochwy pisaliśmy w tekście poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/co-moze-oznaczac-nieprzyjemny-zapach-z-pochwy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.