Nadmierna potliwość u 77-latki

Moja mama ma 77 lat . Leczy się na depresję od kilku lat. Od kilku miesięcy okropnie się poci i w dzień i w nocy. Choruje też na tarczycę, ale bierze leki i endokrynolog twierdzi, że nadmierne poty nie są związane z tarczycą. Lekarze nie potrafią jej pomóc. Gdzie jeszcze mogę z nią iść albo co zrobić, by przestała się pocić,bo bardzo cierpi.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, ciężko jest negować zdanie lekarza endokrynologa, który badał Pani/Pana Mamę. Proponuję udać się z tym problemem do dermatologa, jeżeli endokrynolog wykluczył przyczyny z jego dziedziny.