Napadowe migotanie przedsionków przy regularnym zażywaniu leków

Mam napadowe migotanie przedsionków, regularnie zażywam rytmonorm, sintrom.Dziś od godz 18 nie mogę uspokoić napadu.Zazyłam juz 3 rytmonormy 150, potas i magnez.cisnienie jest w normie ale puls 108.Co m oge jeszcze zrobic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nieustępującego migotania przedsionków konieczna jest wizyta w SOR lub wezwanie pogotowia ratunkowego.