Napady złości u 6-latka a zaburzenia psychiczne

Witam. Mam 6 letniego brata który raz na mniej więcej dwa dni miewa wybuchy złości, a wtedy wszystkich bije i odmawia wykonania jakiegokolwiek polecenia. Czy możliwe że jest cholerykiem?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to jakieś zaburzenia. Proszę udać się z bratem do psychologa lub psychiatry dziecięcego. Po badaniu będzie można postawić diagnozę oraz ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.

za malo danych, by stawiac taka diagnoze...etykietke...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza